Nůžkové párty stany 3x3

Levný černý nůžkový altán 3 x 3 m bez bočních stěn

INSTENT BASIC Zahradní párty stan 3 x 3 m antracit je ideálním společníkem pro každou oslavu. Díky předem smontovanému nůžkovému rámu a teleskopickým tyčím se velmi rychle a snadno staví a rozkládá. Tento párty stan je ideální volbou pro narozeniny, festivaly, sportovní akce, bleší trhy nebo jen klidné rodinné setkání. Prodyšný stan vás ochrání před prudkým sluncem a dodá příjemný stín.

Cena v době recenze: 4 368 Kč

Profesionální skládací párty stan maskáčový vzor

Maskáčový párty stan INSTENT 3×3 m je profesionální skládací stan s kvalitní konstrukcí. Díky skládacímu nůžkovému rámu a teleskopickým tyčím se snadno a rychle staví a opět skládá. Skládací párty stan je ideální pro oslavy, jako jsou narozeniny, festivaly, sportovní akce, bleší trhy nebo jen pro klidné rodinné setkání. Nůžková konstrukce zajišťuje nejen rychlé složení, ale díky ní je stan je stabilní a odolný. Díky prodyšnému altánu nabízí také skvělou ochranu před sluncem.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Praktický nůžkový zahradní party stan 3×3 m

Jak získat zastínění a ochranu před škodlivým UV zářením či mírným deštěm? Jak si užít účast na výstavě, festivalu či venkovní akci, aniž byste byli vystaveni riziku úpalu? Zahradní altán Dekorhome v tmavě hnědém provedení o rozměru 3×3 m je praktický, efektivní, moderní, funkční. Využití skýtá kdekoli v exteriéru, ať už na zahradě, terase, chatě. Party stan poslouží svému účelu znamenitě kdekoli v exteriéru. Ochrání vás před škodlivým UV zářením, stejně tak i mírným deštěm. Kovová konstrukce zajišťuje patřičnou stabilitu a odolnost, což je umocněno ukotvením nohou. Perfektní volba i pro ty osoby, které z jakéhokoli důvodu nemůžou být na slunci a zároveň si chtějí dopřát venkovní posezení, odpočinek.

Cena v době recenze: 2 690 Kč

Nůžkový party stan 3×3 s béžovými bočnicemi

Řešíte zastínění na zahradu či terasu? Zahradní party stan Instent v béžovém provedení je praktický, funkční, moderní, skladný. Poslouží svému účelu dokonale v každém exteriéru. Stan má 4 bočnice, které lze mít odhrnuté či uzavřené. Tímto získáte i dokonalé soukromí před pohledy sousedů apod. Stan ochrání před UV zářením i mírným deštěm. Můžete si tak naplánovat oslavu, jakožto i prodloužit pobyt venku. Stan nůžkového typu snadno složíte a uskladníte.

Cena v době recenze: 7 999 Kč

Zahradní altán ve francouzském stylu

Zahradní či výstavní altán 3x2m ve francouzském stylu je nepromokavý a obsahuje 3 boční stěny. Rám je vyroben ze čtvercových ocelových profilů 30 mm opatřených kvalitní černou práškovou barvou. Střecha je vyrobena z látky Oxford 720D s dodatečným PVC povlakem. Boční stěny jsou z polyesteru. Díky dešťovému odtoku je střecha mnohem silnější a má méně volného prostoru pro absorpci dešťové vody. Voda může lépe odtékat.

Cena v době recenze: 5 980 Kč

Skládací béžový nůžkový party stan Instent Basic

Nůžkový party stan Instent v béžovém provedení je ideální pro oslavy, jako jsou narozeniny, festivaly, sportovní akce a bleší trhy nebo jen k poklidnému rodinnému posezení pospolu.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Zahradní party stan v maskáčovém designu

Zahradní party stan Instent Basic Woodland v moderním maskáčovém designu je perfektní do každé zahrady. Rovněž skvěle poslouží svému účelu i na terase, velkém balkonu, na chatě apod. Poskytne efektivní zastínění a ochranu před UV zářením i mírným deštěm. Díky tomu si tak můžete prodloužit pobyt venku, nejste vystaveni slunečnímu záření a při prvních dešťových kapkách se nemusíte hned přemístit domů. Stanový přístřešek má kvalitní, odolnou konstrukci, která je dostatečně pevná. Zastřešení je z nepromokavého a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 4 152 Kč

Nůžkový party stan 3×3 m v barvě champagne

Zahradní party stan INSTENT je ideální pro oslavy, jako jsou narozeniny, festivaly, sportovní akce a bleší trhy nebo jen k poklidnému rodinnému posezení pospolu. Party stan obsahuje 4 bočnice, dvě s okny a dvě plné. Obsahuje plastové nohy s otvory pro kotvení do země, vč. kolíků, reflexních napínacích lan a transportní tašky na kolečkách.

Cena v době recenze: 6 493 Kč

Praktický nůžkový stan v klasickém designu

Rychloskládací nůžkový altán v zeleném provedení v klasickém designu se hodí do každého exteriéru. Je odolný vůči UV záření. Skýtá ochranu před slunečním zářením a lehkým deštěm.

Cena v době recenze: 1 840 Kč

Bílý nůžkový stan s bočnicemi

Zahradní stan je ideální volbou. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte – již žádné šroubování nebo skládání tyčí.  

Cena v době recenze: 6 711 Kč

Praktický zahradní altán 3×3 m Dekorhome

Praktický zahradní altán 3 x 3 m je kompletně postaven během několika minut. Kovový rám a ukotvené nohy dávají altánu stabilitu. Střešní krytina je vyrobena z voděodolné látky.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Rychlosestavitelný zelený altánek 3x3m na zahradu

Nůžkové stany jako tento jsou mimořádně praktické a všestranné. Vynikají totiž extrémně rychlou a snadnou montáží, což se hodí zejména ve chvílích, kdy na pořádané oslavě začne pršet. Nůžkový párty stan Instent Basic totiž dovede během několika minut zachránit každou venkovní akci a předejít tak promoknutí vašich hostů.

Nůžkový zahradní altán 3 x 3 m v modrém barevném provedení

Jak si užít naplno zahradní párty či oslavu pod střechou? Pořiďte si zahradní párty stan, který vás ochrání před sluncem či mírným deštěm a jinak nevlídným počasím. Díky tomu si na vás nepříznivé počasí nepřijde a nepřekazí vám zábavu. Model stanu, který využijete takřka kdekoli v exteriéru. Zahradní párty stan Instent Basic nůžkový 3×3 m + 4 bočnice poskytne dostatek chráněného místa proti přímému slunci, dešti apod. Moderní stan je v tmavě modrém provedení a na bočních stranách s okny skýtá jak dostatečný prostor uvnitř, tak i dostatek světla.

Luxusní skládací zahradní altán 3x3m bílá střecha černé boční stěny

Užijte si posezení na zahradě s naším luxusním zahradním altánem. Altán Vás dokonale ochrání před sluncem i zvědavými pohledy. Kromě výjimečného designu je i velmi praktický – zatáhnete tolik bočnic, kolik potřebujete, podle počasí i nálady – a můžete mít na zahradě třeba jen stříšku.

Cena v době recenze: 3 929 Kč

Tmavě červený nůžkový párty stan 3 x 3 m bez bočnic

Rychlo a snadno sestavitelný párty stan poslouží jako ochrana před sluncem nebo špatnému počasí. Skvělý také na výstavy, promotion akce a trhy jako prodejní nebo informační stan.

Profesionální béžový zahradní stan nůžkovou konstrukcí

Pořádáte slavnost pod širým nebem, oslavu narozenin nebo si prostě užíváte zahrady po celý den? Potom by Vám neměl chybět zahradní stan. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte, již žádné šroubování nebo skládání tyčí. Stan má kompletní konstrukci. Střešní plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.

Cena v době recenze: 13 183 Kč

Bílý nůžkový párty stan pro zahradní svatby

Dokonalé mobilní přístřeší, které vám poskytne v letním období dostatek prostoru a poslouží coby perfektní úkryt před sluncem i nepříznivým deštivým počasím. Díky tomu si můžete užívat ničím nerušené letní dny venku, rovněž uspořádat zahradní párty, která k létu neodmyslitelně náleží, stejně tak uspořádání oslavy či jen posezení v rodinném kruhu. Dokonalé řešení, jehož zásluhou vám počasí nemůže překazit vaše plány ani odpočinek na zahradě na čerstvém vzduchu. Zahradní párty stan Instant v bílém provedení je praktický a díky nůžkovému mechanismu velmi snadno rozložitelný.

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Zelený nůžkový stan 3 x 3 m s bočnicemi Hawaj

Spolehlivou ochranu před sluncem i špatným počasím poskytne nůžkový stan. Mnohostranné využití nejen na výstavě, při pořádání různých akcí, ale také najde uplatnění na zahradě či pozemku, kde nemáte možnost se schovat před sluncem či deštěm. Dokonalý přístřešek, který vyniká kvalitou a snadnou manipulací v rámci transportu i umístění dle potřeby. Nůžkový stan v zeleném provedení se 4 bočnicemi vám poskytne náležitou ochranu a krytý prostor. Zde si na vás nepříznivé počasí nepřijde a nepřekazí vám vaše plány, ať už soukromé či pracovní.

Cena v době recenze: 5 199 Kč

Zelený zahradní altán 3x3m se 4 stěnami Dekorhome

Užijte si letní dny venku za každého počasí. Pořiďte si praktický altán, který nabízí řadu výhod. Není třeba budovat či stavět altán. Můžete si ho pořídit hned teď. Předností je, že je mobilní, tudíž postavíte tam, kde zrovna potřebujete. Zahradní altán se 4 stěnami Dekorhome v zeleném provedení, které je vhodné do každé zahrady, kde i krásně a nenásilně splyne s okolím, poskytne tu nejlepší ochranu před sluncem i deštěm. Díky altánu si můžete vychutnat ničím nerušené posezení s rodinou, přáteli či jen tak sami při relaxaci na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Praktický zelený nůžkový zahradní párty stan se dvěma bočnicemi

Jak si ještě více užít zahradní slavnost, rodinné posezení, párty s přáteli či jen vychutnání si příjemného venkovního posezení, kdy slunce, déšť ani vítr na vás zkrátka nemůže? Zásluhou kvalitního přístřeší nemusíte utíkat domů před deštěm, stejně tak se stresovat a ohlížet na počasí při plánování zahradní akce. Vychutnejte si pobyt venku v příjemném chládku a v úkrytu před slunečními paprsky. Zahradní párty stan Instant Basic nůžkový v zeleném provedení s bílými detaily je tou nejlepší volbou, jak si užít párty, oslavu či posezení v letním období.

Cena v době recenze: 3 555 Kč

Levný modrý nůžkový párty stan 3x3m bez bočnic

Potřebujete zajištění přístřeší? Dokonalou volbou je nůžkový stan, který poskytne náležitou ochranu před sluncem, úkryt před špatným počasím. Typ stanu, který je vhodný do exteriéru, zejména na výstavy, trhy, promotion akce apod. Nůžkový stan bez bočnic v modrém provedení poskytne potřebnou ochranu venku. Snadná, rychlá a jednoduchá montáž díky nůžkovému mechanismu. Ve složeném stavu je možné dát do přepravní tašky, která je součástí balení, pro co nejsnadnější přenos či uložení.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Černý párty stan 3 x 3 m bez bočních stěn

Jednoduchý zahradní altán se skládací konstrukcí mnohdy postačí, a pokud se nám nechce budovat zděný či dřevěný, je skvělou alternativou přístřešku proti přímému slunci. Tento venkovní altán v černé barvě rychle rozložíte a zase složíte, hodit se bude pro zastřešení zahradního posezení i během pořádání rodinných oslav. Jeho velikost 3 × 3 m je pro většinu účelů postačující.

Zelený zahradní párty stan nůžkový PROFI 3×3 m se 2 bočními stěnami a oknem

Zahradní party stan s nůžkovou kovovou konstrukcí je úspornou a flexibilní variantou zastřešení na zahradě. Nalezneme pro něj různorodé využití a především při různých venkovních společenských sešlostech a rodinných akcích ho velmi oceníme. Uvedení do provozu je bleskurychlé, a jakmile jej už nebudeme potřebovat, ve složeném stavu počká na svou další příležitost. Nůžkový party stan se stabilní hliníkovou konstrukcí šroubovanou bez nýtů a s voděodolnou polyesterovou plachtou v zelené barvě má rozměry 3 × 3 m, výšku 3,5 m.

Cena v době recenze: 5 271 Kč

Sytě červený nůžkový párty stan 3×3 s bočnicemi

Někdo si pořizuje zahradní stan s úmyslem uspořádat párty pro přátele nebo rodinnou oslavu, jiný jej chce využít jako přístřešek místo pergoly, pro jiného je zase párty stan alternativou k prodejnímu stánku. Ať tak či tak, nemůže být pochyb, že se vyplatí investice do kvality. Červený párty stan každého zaujme nejen svou barvou, ale také kvalitním provedením.

Cena v době recenze: 5 271 Kč

1 2